3D vaizdų publikavimas

3D vaizdų publikavimas

3D vaizdų publikavimas leidžia matyti nuskenuotus duomenis ir 3D taškinį modelį patogioje peržiūros platformoje. Tai suteikia galimybę susirasti bei pasimatuoti aktualią informaciją tarsi būtumėte objekte.

3D vaizdų peržiūros platformos

3D vaizdų peržiūros programos yra labai naudingas įrankis. Užsakę 3D lazerinį skenavimą savo projektui, Jūs gaunate skaitmeninę objekto kopiją savo ekrane. Šis modelis yra geometriškai teisingas, su realiais matmenimis. Didžiausias 3D vaizdų publikavimo privalumas yra tai, kad tokius vaizdus matyti ir juos analizuoti gali visi dirbantys su tam tikru projektu ir tam nereikia galingų kompiuterių ir brangios programinės įrangos.

Laserscanservice gali publikuoti vaizdus šioms platformoms:

  • Undet Browser;
  • Trimble Scan Explorer Viewer;
  • NavVis Indor Viewer;
  • Autodesk ReCap

3D vaizdų publikavimas debesyje

3D vaizdų publikavimas debesyje yra ne tik naudingas braižymui ir modeliavimui. Tai taip pat yra labai naudingas įrankis komunikacijai tarp skirtingų šalių dalyvaujančių projekte, pavyzdžiui užsakovo, generalinio rangovo ir subrangovų. Kadangi prieiga prie tokių duomenų yra per internetą, bet kas turintis prisijungimą gali pasiekti šiuos duomenis iš bet kurios pasaulio vietos ir peržiūrėti skenuotus duomenis, matuoti reikalingus atstumus bei palikti komentarus, kurie bus matomi kitiems vartotojams. Debesyje publikuotus 3D vaizdus galima peržiūrėti nepriklausomai nuo operacinės sistemos (MacOS, Windows, Linux) ir nuo naudojamo įrenginio (stacionarus ar nešiojamas kompiuteris, planšetė ar išmanusis telefonas).