3D taškiniai modeliai

3d taškiniai modeliai

Laserscanservice – ekonomiškai patraukliausias būdas gauti pastatų ir kitų objektų 3D taškinius modelius

3D lazerinių skenerių pasirinkimas tampa vis platesnis. Tačiau norint pradėti dirbti su 3D skenavimo duomenimis reikia daug investicijų į skenavimo bei duomenų apdorojimo programinę įrangą ir kvalifikuotus darbuotojus, kurie galės išnaudoti visas lazerinio skenavimo galimybes. Tam, kad Jūs galėtumėt naudotis 3D taškiniais modeliais neinvestuodami į naują veiklą, LASERSCANSERVICE siūlo geros kokybės 3D taškinius modelius ir 3D skenavimo paslaugas už Jūsų poreikius atitinkančias kainas.

Aukščiausios kokybės 3D taškiniai modeliai prieinama kaina

LASERSCANSERVICE siūlo aukščiausios kokybės 3D taškinius modelius prieinama kaina. Tokius rezultatus galime pateikti dėka optimalios įrangos logistikos, tolygaus skenerių apkrovimo bei optimizuoto užsakymų ir darbų atlikimo procesų.

Didžiausias mūsų pranašumas yra tai, kad mes naudojame itin tikslią skenavimo įrangą kokybės kontrolei užtikrinti ir greitesnius skenerius, kurie leidžia darbus objekte atlikti daug greičiau. Todėl ir galime pasiūlyti aukščiausią kokybę ir ypač konkurencingas kainas.

Kas yra 3D taškinis modelis?

3D taškinis modelis yra sukuriamas naudojant 3D lazerinius skenerius. Skeneriai užfiksuoja iki    1.000.000 taškų per sekundę, ir apima atstumą iki 200 m. Tokiu būdu iš 3D taškų sukuriamas aplinkos 3D vaizdas. Tai užtikrina jog nebus praleista jokia detalė ir Jums nereikės grįžti į objektą jeigu prireiktų papildomo matmens – turėsite skaitmeninę objekto kopiją savo kompiuterio ekrane. Iš jos galite kurti 2D brėžinius, 3D modelius ir objekto peržiūros turus.

Kur galima naudoti 3D taškinį modelį?

Vis daugiau vektorizavimo programų gamintojų integruoja 3D taškinio modelio palaikymą savo produktuose. LASERSCANSERVICE sukuria aukštos kokybės registruotus skenavimo duomenis, kuriuos galite naudoti Jūsų mėgstamiausioje braižymo programoje. 

Kam reikalingi aukštos kokybės 3D skenavimo duomenys?

Automatizuotos arba pusiau automatizuotos elementų vektorizavimo funkcijos vis labiau populiarėja tarp braižymo programų gamintojų. Tam kad jos veiktų sklandžiai, reikalingas aukštos kokybės 3D taškinis modelis: be pašalinių objektų, atspindžių ir be “triukšmo”. Kitu atveju taisyti automatizuotų procesų padarytas klaidas truks daugiau laiko nei būtų reikėję vektorizavimui rankiniu būdu.

3D skenavimas su aukščiausios kokybės skeneriais

LASERSCANSERVICE savo darbe naudoja tik aukščiausios klasės skenerius todėl, kad tik su tokiais skeneriais galima gauti aukščiausios kokybės duomenis. Skirtumas tarp aukščiausios klasės (survey grade) skenerių ir paprastų skenerių yra tas, kad aukščiausios klasės skeneriai turi daugiau skenavimo ir registravimo kokybę užtikrinančių savybių, kurių neturi įprasti skeneriai. Todėl siekdami suteikti aukščiausios kokybės paslaugas netaupydami investuojame į brangią, kokybišką įrangą. Aukščiausios klasės skeneriu gaunami švarūs 3D skenavimo duomenys be nereikalingo “triukšmo”. Tai ypač palengvina brėžinių sudarymą ir 3D modeliavimą.

Pigus ar kokybiškas 3D taškinis modelis?

Turbūt sutiksite, kad bet kuriuo skeneriu gautas 3D taškinis modelis atrodo įspūdingai. Tačiau sunku plika akimi pamatyti skirtumą tarp kokybiško ir nekokybiško 3D taškinio modelio. 

Tačiau pradėjus naudoti nekokybišką 3D taškinį modelį su automatizuotomis arba pusiau automatizuotomis funkcijomis, pastebėsite, kad tokios funkcijos veikia netinkamai ir darbas tampa komplikuotas ar net neįmanomas. Gaila, tačiau tokiu atveju Jūs būsite nusipirkę gražų 3D paveikslėlį: sutaupysite šiek tiek pinigų, bet prarasite daugiau laiko taisydami pigaus 3D taškinio modelio įtakotas klaidas. Tad galutiniame rezultate laikas, kurį sugaišite su nekokybišku 3D modeliu gerokai išaugins darbo kaštus. Patariame nerizikuoti ir darbus pradėti su aukštos kokybės patikimais duomenimis.