Kitos programos

3D taškinis modelis kitoms programoms

Mes teikiame 3D taškinius modelius bet kokiu formatu, bet kokiai 3D braižymo programai. Iš esmės tai yra tiesiog  x, y, z koordinačių konvertavimas į norimą failo formatą.

Nors konvertavimas į pageidaujamą formatą skamba gana paprastai, bet praktiškai taip yra ne visada. Norint be problemų importuoti ir redaguoti taškinį modelį, reikia daug žinių ir įgūdžių. Jei su įprastais formatais susitvarkyti pavyks lengviau, imantis darbų su specifiniais, rečiau naudojamais formatais reikia žinių ir įgūdžių. Informuokite iš anksto, kokiu formatu norite gauti galutinius duomenis, kad būtumėte tikri, jog gausite tai, ko tikėjotės.

Tinkamo formato lazerinio skenavimo duomenys

Mes turime daug patirties konvertuojant duomenis į teisingą formatą ir mažiau žinomoms programoms. Pasirodo, ne visi konkurentai tai sugeba.  Reguliariai gauname užklausų pateikti duomenis mažiau žinomoms programoms tinkamu formatu, pavyzdžiui, atvirojo kodo paketams arba nišinių rinkų braižymo programoms.

Mūsų užsakymo formoje rasite dažniausiai naudojamų programinių įrangų pasirinkimą ir failų formatus. Jūsų programa ar formatas nėra sąraše? Kiekvienai 3D programai pateikiame 3D taškinius modelius, tačiau visų galimų formatų nesurašėme nenorėdami apkrauti užsakymo formos. Neradę jums reikalingo formato spauskite „kita“ ir mes susisieksime su jumis. Mielai informuosime Jus apie galimybę pateikti tinkamą taškų debesį jūsų naudojamai programai.

3D taškinis modelis, skirtas žaidimų kūrimui

Lazerinio skenavimo duomenų naudojimas žaidimų kūrime dar nėra įprastas dalykas. Tačiau 3D lazerinio skenavimo privalumai žaidimų kūrime yra akivaizdūs, ypač tada, kai reikalinga realios situacijos vizualizacija. Kadangi 3D skenavimas žaidimams vis dar yra naujovė, daugelis skenavimo kompanijų negali pateikti tinkamo taškinio modelio žaidimams kurti. Tačiau ne mes. Mielai imsimės jūrų projekto – iššūkiai mūsų negąsdina.

3D taškinis modelis skirtas papildytos (virtualios) realybės kūrimui

Pastaraisiais metais mes įgijome daug žinių, susijusių su 3D taškinio modelio naudojimu papildytos (virtualios) realybės kūrimui. VR išpopuliarėjo kai atsirado tokie VR įrenginiai kaip „Oculus Rift“, „PlayStation VR“, „Samsung Gear VR“ ir „HTC Vive“. Todėl ir atsiranda vis daugiau pritaikymo galimybių VR įrenginiams. Suprantame, kad lazerinis skenavimas čia gali būti vertingas priedas. Mes galime pateikti tikroviškus spalvotus 3D lazerinio skenavimo duomenis įvairiomis formomis.