Apple/macOS

3D taškinis modelis APple įrenginiams

Apple įrenginiams skirtas braižymo programų asortimentas yra ne toks platus, tačiau tai nereiškia, kad 3D taškinių modelių naudojimas Apple įrenginiuose yra neįmanomas. Nemaža dalis mūsų architektūros klientų sėkmingai naudoja lazerinio skenavimo duomenis su Apple įrenginiais, dažniausiai ArchiCAD ir Vectorworks programose.

3D taškinis modelis AutoCAD'ui

3D taškiniai modeliai AutoCAD veikia kaip tikslus pagrindas modeliavimui, todėl modeliavimas yra lengvesnis ir greitesnis. Interpretavimo klaidų tikimybė yra daug mažesnė. Papildomas darbo su Autodesk produktais privalumas yra tas, kad galima dirbti su gana dideliais 3D taškiniais modeliais iki 100 GB.

3D taškinis modelis ArchiCAD, skirtame Mac/OS X

ArchiCAD  veikia su Apple įrenginiais naudojant universalų E57 failo formatą, įskaitant informaciją apie spalvas. Šiam darbui būtinai reikalingas 64 bitų procesorius su 4 ar daugiau branduolių ir 16 GB RAM ar daugiau operatyviosios atminties. Mes visada rekomenduojame pakankamos talpos SSD standųjį diską, nes pilnas SSD veikia lėčiau. Geram veikimui taip pat rekomenduojama turėti specialią „OpenGL 2.0“ vaizdo plokštę. Taškinio modelio funkciją, kaip ir visoje ArchiCAD programinėje įrangoje, riboja failo dydis. Gaudami  3D taškinį modelį iš mūsų dalimis ir patys importuodami dalimis, išvengsite galimų problemų.

3D taškinis modelis Vectorworks, skirtame Mac/OS X

Nuo 2016 m. versijos Vectorworks gali importuoti 3D lazerinio skenavimo duomenis. Kadangi dabar programa yra 64 bitų, 3D taškiniai modeliai su milijonais taškų šiai programai nebėra problema. Vectorworks taip pat palaiko populiariausius Mac taškų debesų formatus .pts, .e57, .las ir .xyz.

AutoCAD ar SketchUp programose

AutoCAD veikia Apple įrenginiuose, bet pagal numatytuosius nustatymus netinka dirbti su 3D taškiniais modeliais. Ta pati situacija ir su „SketchUp“ Apple kompiuteriuose: pati programa veikia gerai, bet ne su taškiniais modeliais. 3D taškiniai modeliai veikia tik Windows operacinę sistemą turinčiuose kompiuteriuose, turinčiose tokį plėtinį kaip Undet, o Apple vartotojams jis nėra prieinamas. Taigi Apple vartotojams, turintiems AutoCAD ar SketchUp, dar nėra prieinama  3D taškinio modelio palaikymo funkcija. 

Modeliavimas su skenuotų vaizdų peržiūros programomis Apple įrenginiuose

Visuomet galite naudoti 3D vaizdų peržiūros programas su Apple kompiuteriu. Skenuotų duomenų peržiūros programa, tokia kaip „Truview Global“, yra internetinė. Ji pasiekiama  naudojant HTML ir javascript, taip pat veikia MacOS sistemose ir net iOS. Visi turintys priėjimą prie projekto gali peržiūrėti ir net išmatuoti objektus, esančius 3D taškiniame modelyje. Tai nėra taip paprasta, kaip vektorizuoti taškinius modelius 3D programose, tačiau tai yra daug praktiškiau nei rankiniu būdu matuoti ir braižyti.


Fatal error: Uncaught Error: Class 'Elementor\Scheme_Typography' not found in /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/header-footer-elementor/inc/widgets-manager/widgets/class-search-button.php:196 Stack trace: #0 /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/header-footer-elementor/inc/widgets-manager/widgets/class-search-button.php(110): HFE\WidgetsManager\Widgets\Search_Button->register_search_style_controls() #1 /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(2327): HFE\WidgetsManager\Widgets\Search_Button->_register_controls() #2 /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/controls-stack.php(496): Elementor\Controls_Stack->init_controls() #3 /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/base/widget-base.php(177): Elementor\Controls_Stack->get_stack() #4 /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/publi in /home/teodus/domains/laserscanservice.lt/public_html/wp-content/plugins/header-footer-elementor/inc/widgets-manager/widgets/class-search-button.php on line 196
WordPress › Error

There has been a critical error on this website.

Learn more about debugging in WordPress.