3D taškinio modelio registravimas

3D taškinio modelio registravimas

LASERSCANSERVICE teikia 3D skenavimo duomenų registravimo paslaugą, kurios rezultatas – 3D taškinis modelis bet kuriai Jūsų naudojamai modeliavimo programai: Revit, ArchiCAD, AutoCAD ir daugeliui kitų. 

Užsakydami darbus informuokite mus, kokia programa ir kokiu formatu planuojate modeliuoti. Tokiu būdu gausite tinkamo formato 3D taškinį modelį iškart ir galėsite nedelsiant pradėti dirbti!

3D taškinis modelis už prieinamą kainą

Lazerinio skenavimo technologijos per keletą pastarųjų metų gerokai pažengė į priekį. Tiek skenavimo įranga, tiek programinė įranga skenuotiems duomenims apdoroti tapo daug draugiškesnė vartotojui. Beveik visi populiariausių braižymo programų gamintojai įdiegė 3D taškinio modelio palaikymo funkcionalumą.

Mes naudojame aukščiausios klasės skenuotų vaizdų apdorojimo programinę įrangą, kuri leidžia kokybiškai suregstruoti, išvalyti ir pakeisti skenuotų duomenų parametrus. Su šia programa galime išeksportuoti 3D skenavimo duomenis beveik visoms braižymo programoms tinkamu formatu. Rezultatus, ledžiančius pradėti darbus, gausite ypač greitai ir tikrai patrauklia kaina.

3D taškinis modelis beveik visoms braižymo programoms

LASERSCANSERVICE pateiks jums 3D taškinį modelį, kuris gali būti importuojamas tiesiai į šias 3D taškinius modelius palaikančias programas:

  • Undet
  • AutoCAD
  • Revit
  • ReCap
  • ArchiCAD
  • Solidworks
  • SketchUp Pro

Paminėjome tik dažniausiai klientų naudojamas programas. Tačiau jeigu Jūs dirbate su kitomis braižymo programomis ar 3D taškinį modelį norite naudoti kitais nei braižymo tikslais, informuokite mus pateikdami užsakymą ir kartu rasime sprendimą kaip galėtumte naudoti mūsų pateiktą 3D taškinį modelį.

3D taškinio modelio konvertavimas į tinkamą formatą

Kadangi lazerinio skenavimo technologija yra pakankamai nauja ir greitai tobulėja, gali būti, kad standartinis 3D taškinio modelio formatas nebus tinkamas Jūsų naudojamai programinei įrangai. Esame susidūrę su tokiomis problemomis anksčiau. Tačiau mes užtikriname, kad mūsų pateiktas 3D taškinis modelis bus tinkamas dirbti užsakymo metu sutartoje braižymo platformoje.

Mūsų pateikiamo 3D taškinio modelio ypatumai:

  • 3D taškinis modelis pateikiamas sutartu, darbui su Jūsų pasirinkta programine įranga tinkamu formatu
  • Failų dydis nebus per “sunkus” Jūsų naudojamai programinei įrangai
  • Visos 3D skenavimo pozicijos bus sujungtos į vientisą modelį, bet bus galima naudoti ir kiekvieną poziciją atskirai.

Problemos su 3D modeliavimu

3D lazerinis skenavimas gerokai palengvina 3D modeliavimą. Tačiau dirbant su 3D modeliavimo programomis galite susidurti su problemomis, kylančiomis dėl darbo su 3D lazerinio skenavimo duomenimis patirties stokos.

LASERSCANSERVICE garantuoja dėl savo pateikiamo 3D taškinio modelio kokybės. Tačiau suteikdami jums lazerinio skenavimo paslaugas mes darome prielaidą, kad Jūs turite darbo su lazerinio skenavimo duomenimis patirties, turite tinkamą braižymo programą, palaikančią 3D taškinius modelius, žinote kaip ji veikia ir kaip įkelti 3D lazerinio skenavimo duomenis.