3D taškinio modelio tikrinimas

3D taškinio modelio tikrinimas

Tiek kokybiškas, tiek nekokybiškas 3D taškinis modelis iš pirmo žvilgsnio atrodo įspūdingai. Tačiau iš kur žinoti, kad Jūs gavote tikrai kokybišką galutinį produktą? Mūsų užsakymo procesas ir kokybės patikrinimo procesas išsprendžia šitą problemą.

3D taškinio modelio užsakymas

Norint gauti kokybišką produktą ypač svarbu pateikti kuo tikslesnį užsakymą. Mūsų užsakymo formoje rasite visą reikalingiausią informaciją, kurią pateikę galite būti tikri, kad Jūsų lūkesčiai nesiskirs nuo rezultato kurį Jums pateiksime. Jeigu susisiekiate su mumis elektroniniu pašu, jau pirmame laiške pasistenkite nurodyti kuo daugiau duomenų apie objektą, kurį norite nuskenuoti.

3D taškinio modelio kokybės tikrinimas

3D taškinio modelio tikrinimas yra svarbus procesas, užtikrinantis, kad Jūs gavote tokį produktą, dėl kokio buvote sutarę prieš pradedant darbus. Patikrinti visą 3D taškinį modelį gali būti sudėtinga ir dažnai klaidos pasimato vėliau, jau naudojant taškinį modelį. Todėl naudinga, patikrinti bent jau tai, kas buvo sutarta iš anksto, ir tai, kas didžiąja dalimi lemia taškinio modelio kokybę. Tai yra:

  • Skenavimo pozicijų skaičius;
  • Taškinio modelio tankumas;
  • Registravimo ir matavimo ataskaita;
  • Kontroliniai pjūviai;
  • Kalibravimo sertifikatai.

Jeigu norite būti tikri kad gausite kokybišką 3D taškinį modelį, patikėkite skenavimą mums. Mes užtikriname darbų kokybę nuo užklausos iki galutinio produkto.