Navisworks

3D taškiniai modeliai ir navisworks

Autodesk Navisworks BIM programa siūlo sukurtos aplinkos projektų koordinavimo sprendimus. Programa veikia kaip jungiamoji platforma. Skirtingi įvairių programų failų formatai susiduria kuriant procesą, įskaitant 3D taškinius modelius Navisworks programoje.

Navisworks skirtas BIM

Navisworks vizualizuoja visus šiuos failus viename modelyje. Tai ideali programa, leidžianti keistis duomenimis projektų vadovams ir BIM koordinatoriams. Statybos projektą ir trajektoriją galima puikiai valdyti naudojant Navisworks paketus: Simulate, Manage ir Freedom. Pastarasis yra 3D peržiūros priemonė, su kuria galima peržiūrėti Navisworks failus. Pirmieji du yra galingi vizualizavimo ir planavimo įrankiai. Su susidūrimo aptikimo funkcija galima identifikuoti kritinius taškus. 

BIM taškiniai debesys gali būti spalvoti. Jei pageidaujate gauti spalvinį modelį, pildydami užklausos formą būtinai pažymėkite varnelę prie laukelio „skenavimas tikromis spalvomis“. 

3D taškinio modelio simuliacija Navisworks

Navisworks Simulate turi daug funkcijų vizualizacijoms kurti. Šios programos pagalba galima susieti modeliuojamą pasaulį ir tikrovę 3D taškinio modelio pavidalu. Simuliacija leidžia numatyti dizainą ir jo įgyvendinamumą. Simuliavimas tai atvaizduoja įspūdingu vaizdiniu būdu.

3D taškinis modelis ir Navisworks Manage

Pilną Navisworks versiją rasite pakete „Manage“. Duomenų mainai, integravimas ir valdymas yra labai svarbūs norint išlaikyti proceso kontrolę. Susidūrimo analizavimo parinktys suteikia papildomą pridėtinę vertę 3D taškiniam modeliui. Kompiuterio ekrane galite pamatyti, ar kažkas tinka, ar ne.