Neregistruoti skenavimo duomenys

Neapdoroti skenavimo duomenys

Gal Jums reikia tik neapdorotų skenavimo duomenų, o juos apjungti galite patys? Atėjote ten, kur reikia!

Duomenys, kuriuos mes gauname tiesiai iš 3D skenerio, yra tiesiog daug atskirų skenavimo pozicijų iš tų vietų, kuriose pastatėme skenerį. Kiekviena skenavimo pozicija sukuria atskirą 3D taškinį modelį, niekaip nesusijusį su kitos skenavimo pozicijos duomenimis. Tam kad gautume vientisą 3D taškinį modelį, iš skenerio gauti duomenys turi būti sujungiami. Šis procesas dar vadinamas 3D vaizdų registracija. Registracijos metu 3D taškiniai modeliai iš atskirų skenavimo pozicijų yra sujungiami tarpusavyje naudojant bendras plokštumas bei įvairius objektus, matomus dviejuose gretimuose 3D vaizduose. Turėdami reikiamą programinę įrangą, praktinę patirtį bei specifinių žinių apie 3D skenavimą, šį procesą galite atlikti ir patys.

Norite modeliuoti patys naudodami peržiūros programas?

Turėdami suregistruotą vientisą 3D taškinį modelį turite atkreipti dėmesį į tai, ar 3D duomenų formatas bus tinkamas Revit, AutoCAD ar kitai Jūsų mėgstamai braižymo platformai. Tačiau jei norite patys modeliuoti naudodami 3D vaizdų peržiūros programas, galite kreiptis į mus dėl įvairių peržiūros programų variantų.

Mes dirbame su šiomis 3D vaizdų peržiūros programomis:

  • Undet Browser;
  • Trimble Scan Explorer Viewer;
  • NavVis Indor Viewer;
  • Autodesk ReCap.
Daugiau apie 3D vaizdų peržiūros programas rasite čia.

Norite pradėti naudotis lazerinio skenavimo duomenimis, bet nežinote nuo ko pradėti? Kreipkitės į UAB “Terra Modus”! Mes esame sukaupę didelę darbo su 3D lazerinio skenavimo duomenimis patirtį ir mielai padėsime žengti pirmuosius žingsnius.