Recap

3D taškiniai modeliai ir recap

Autodesk šeimoje, kuriai priklauso AutoCad ir REVIT, yra naudojama pažangi 3D taškinių modelių peržiūros programa Recap

Kas yra RECAP?

RECAP programos pavadinimas reiškia „REality CAPture“ (tikrovės fiksavimas). Autodesk ReCap naudojamas 3D taškiniams modeliams konvertuoti į Autodesk formatą. Tačiau programa gali padaryti daugiau nei tai! Ji gali atlikti pažangius matavimus, redaguoti taškus ir kurti “mesh” modelį. Paskutinės dvi funkcijos yra skirtos „360 pro“ versijai.

Autodesk ReCap 360 Pro

Recap Pro palaiko daugumos 3D taškinių modelių formatų duomenis. Naudodami programinę įrangą galite konvertuoti neapdorotus 3D lazeriniu skeneriu gautus duomenis į norimą taškinio modelio formatą. Taip pat galite išvalyti nereikalingus taškus ir atlikti skerspjūvius. Mes plačiai naudojame šias funkcijas. Jei kasdien dirbate su 3D lazerinio skenavimo duomenimis, galite apsvarstyti galimybę įsigyti Recap patys. Jei tai darote ne taip dažnai, geriau šią paslaugą užsisakyti ir išvengti išaugusių išlaidų. Be to, duomenų importą ir eksportą reikia atlikti teisingai, turėti tame patirties – tam ir esame mes.

ReCap 360 Pro yra internetinė programinė įranga ir veikia kaip internetinė 3D taškinio modelio peržiūros programa. Real View programoje galite dalintis  lazerinio skenavimo duomenimis su kitais per debesį. Taip pat galite pridėti pastabų ir matuoti objektus, matomus 3D taškiniame modelyje. 

Panoraminės nuotraukos Recap programoje

Be 3D taškinio modelio, programoje Recap galima žiūrėti atskirų skenavimo pozicijų 360 panoraminius vaizdus. Taip galite peržiūrėti panoraminę nuotrauką iš 3D lazerinio skenavimo duomenų. Ši programa turi unikalią matavimo funkciją, taip pat yra matomos x, y ir z koordinatės. Recap formatus lengva naudoti AutoCAD ir REVIT programose. Milijonai taškų Recap nėra problema. Programos vartotojo sąsaja yra ypač patogi ir lengvai naudojama kartu su modeliavimo programomis.

Recap yra daugiau nei lazerinio skenavimo duomenų peržiūros priemonė

RECAP siūlo daug daugiau nei tik taškų peržiūros iš taškinio modelio. Pro versija suteikia vartotojui plačias galimybes išgauti aukštos kokybės vaizdus iš taškinių modelių. „Fly-through“ funkcija leidžia įrašyti filmus.

Atskirų lazerinio skenavimo pozicijų „klijavimas“ kartu vadinamas registracija. Šis įrankis yra „Pro“ Recap versijoje.