Registruotas 3D taškinis modelis

Registruotas 3D taškinis modelis

3D lazerinis skeneris sukuria daug atskirų 3D taškinių modelių skirtingose vietose. Tam, kad iš šių duomenų gautume vientisą taškinį modelį, yra atliekamas senavimo duomenų registravimas. Tik atlikus registravimą, gaunamas vientisas 3D taškinis objekto modelis.

Ne tik registruotas taškinis modelis

Vientisas 3D taškinis modelis gaunamas atliekant atskirų skenavimo pozicijų registravimą. Tačiau tai nėra paskutinis veiksmas, kurį reikia atlikti prieš pradedant modeliavimo ar braižymo darbus – suregistruotas taškinis modelis turi būti konvertuojamas į jūsų naudojamai programinei įrangai tinkamą formatą. Jums pageidaujant galime sukurti 3D vaizdų peržiūros galimybę. Nepamirškite to pažymėti užsakydami darbus!

3D skenavimo darbų eiga:

  • Sudaromas skenavimo darbų planas;
  • Atliekamas skenavimas;
  • Registruojami skenavimo duomenys;
  • Suregistruotas taškinis modelis konvertuojamas į jums tinkamą formatą

Jeigu norite būti tikri kad gausite kokybišką 3D taškinį modelį, patikėkite skenavimą mums. Mes užtikriname darbų kokybę nuo užklausos iki galutinio produkto.

Aukštos kokybės 3D modelio registravimas

3D taškinio modelio kokybę lemia ne tik naudojamas skeneris, bet ir registravimui naudojama programinė įranga. Mes naudojame tik mūsų naudojamų skenerių gamintojų teikiamą programinę rangą tam, kad gautume geriausią įmanomą rezultatą. Žinoma, Jūs galite atlikti registravimą patys. Šiuo metu tai jau galima padaryti ne tik su specializuota įranga, bet ir, pavyzdžiui, RECAP iš AUTODESK.

Eksportavimas į skirtingus formatus

Kadangi registruotas 3D taškinis modelis nėra galutinis produktas, mes ypatingą dėmesį skiriame tam, kad Jūs gautumėte savo taškinį modelį tokiu formatu, kuris būtų iškart tinkamas Jūsų naudojamai programinei įrangai. Stadartiškai mes pateikiame taškinį modelį šiais formatais:

E57, RCP, LAS, PTS, PTX, POD, XYZ, TXT.

Išvardinti tik populiariausi formatai. Jeigu neradote Jums reikalingo formato, pažymėkite tai pateikdami užklausą ir mes pasirūpinsime, kad gautumėte duomenis savo mėgstamu formatu.

DWG ir DXF formatai

3D taškiniai modeliai negali būti eksportuojami į .dwg ar .dxf formatą. Taip yra todėl, kad kiekvienas taškas turi unikalias trimates koordinates. Skenuotų taškų 3D taškiniuose modeliuose yra dešimtys ar net šimtai milijonų, tad toks duomenų kiekis greitai taptų per didelis .dwg ir .dxf formatams.