REVIT

3D taškiniai modeliai ir REvit

3D modeliavimo programa „Revit“ jau daugelį metų idealiai tinka darbui su 3D taškiniais modeliais. „Revit“ taip pat tinka naudojant BIM metodą, kuris suteikia daugiau galimybių nei vien tik modeliavimas

3D taškinis modelis kaip pagrindas BIM modeliui

REVIT programa puikiai susitvarko su dideliais, maždaug 40 GB dydžio duomenų failais. 3D taškiniai modeliai REVIT programoje veikia kaip tikslus pagrindas, todėl modeliavimas yra lengvesnis ir greitesnis. Interpretavimo klaidų tikimybė tampa daug mažesnė.

Sudarant BIM modelius labai svarbu patikrinti ar modelis yra tikslus. Tam tikslui REVIT programa naudojama kaip valdymo funkcija. Taip pat atsiranda galimybė iškart koreguoti modelį.

Mūsų paruošti 3D taškiniai modeliai naudojami kaip pagrindas susikirtimų analizavimui, prieš pradedant projektavimą,  statybos darbų metu ir vėliau.

Koordinačių sistema REVIT'e

REVIT suteikia galimybę 3D taškinius modelius susieti su  iš anksto nustatyta koordinačių sistema. Tai labai naudinga, tačiau gali sukelti papildomų problemų. Kai modelis įterpiamas į tarptautinę sistemą, jo taškai gali būti taip toli nuo koordinačių pradžios taško, kad REVIT gali kilti problemų ssuprantant tokius didelius atstumus.

3D taškinis modelis skirtas REVIT ir AutoCAD

Autodesk Recap RCP ir RCS formatai suteikia galimybę atidaryti 3D taškinį modelį REVIT ir AutoCAD braižymo programose.  REVIT vartotojo sąsaja dirbant su 3D taškiniais modeliais yra labai patogi. Kai padaromas pjūvis modelyje, 3D taškinis modelis taip pat automatiškai įtraukiamas. RCP ir RCS formatai taip pat gali būti naudojami kituose „Autodesk“ produktuose: „Autocad“, „Inventor“ ir „Navisworks“.