SketchUp

3D taškiniai modeliai ir Sketchup

SketchUp idealiai tinka lengvam 3D modeliavimui. Be to, ši programa naudojama kuriant vizualizacijas, pristatymus ir, pavyzdžiui, saulės ir šešėlių tyrimus. Dabar SketchUp taip pat palaiko 3D taškinius modelius pridedant taškų modelio įskiepį, pvz., Undet.

3D taškinio modelio įskiepis SketchUp PRO

Įdiegus tinkamą įskiepį, Sketchup-Pro galima dirbti su taškiniais modeliais. Yra du papildiniai, kurie gali būti naudojami greitam ir efektyviam darbui su taškiniais modeliais SketchUp programoje. Vienas iš jų yra Undet. Tai leidžia taškinius modelius įkelti tiesiai į programą. Undet padeda lengvai išgauti taškus iš taškinio modelio ir remiantis šiais taškais greitai sukurti modelį. Mes pirmenybę teikiame Undet dėl jo universalumo.

Jau naudojate Undet arba Trimble Scan Explorer plėtinį? Tuomet tiesiog užsisakykite 3D taškinį modelį pas mus.

Undet for SketchUp plėtinys

Naudojant SketchUp plėtinį Undet taškinį modelį galima įkelti tiesiai į programą. Kaip ir tokiose brangiose modeliavimo programose kaip REVIT, tai leidžia greitai ir tiksliai modeliuoti. Naujausioje UNDET versijoje yra išplėstinių plėtinio parinkčių. Be to, galima dirbti su koordinačių sistemomis ir kurti “mesh” modelius iš 3D taškinių modelių.

Trimble Scan Explorer plėtinys

Trimble Scan Explorer plėtinys stipriai sumažina laiką, kurio reikia norint sukurti 3D SketchUp modelį iš 3D skenavimo duomenų. Supaprastinti įrankiai ir paprastos funkcijos leidžia vartotojams greitai generuoti statybos taškus ir linijas, kurie naudojami supaprastinti ir pagreitinti 3D modeliavimo procesą. Automatiniai plokštumos atpažinimo įrankiai dar labiau padidina modeliavimo efektyvumą, ypač modeliuojant interjerus ir fasadus.