Laserscanservice.lt

Ar mūsų paslaugos skirtos tik profesionalams?

Taip, mūsų paslaugos skirtos tiems, kurie išmano apie 3D skenavimą, turi pakankamai patirties dirbant su 3D taškiniais modeliais ir žino, kokio rezultato jiems reikia. Yra didelis skirtumas tarp asmenų, kurie žino, kokio rezultato jiems reikia ir tų, kuriems reikia daugiau paaiškinimų ir pagalbos vėliau, jau atidavus skenavimo duomenis naudojimui. Šiais dviem atvejais taip pat reikšmingai skiriasi pasiruošimo ir planavimo kaštai, o tai didele dalimi lemia skenavimo darbų kainą.

Taip pat mūsų paslaugos skirtos tiems, kurie kontroliuoja savo projekto eigą ir turi realistiškus terminus darbams atlikti. Kitaip tariant, jeigu Jūs į mus kreipiatės šiandien, o skenavimą reikia atlikti rytoj, darbų kaina ženkliai skirsis nuo tos, kurią pasiūlytume jums esant lankstiems darbų terminams.

Mūsų vertinimu, profesionalas yra tas, kuris išmano 3D skenavimą, kontroliuoja savo projektus ir turi realistiškus darbų vykdymo terminus. Nesame nusistatę prieš 3D skenavimo patirties neturinčius klientus, tačiau orientuojamės į darbų greitį bei optimalios kainos pasiūlymus, todėl stengiamės dirbti su tais, kurie siekia to paties.