Kainos

KAINOS

LASERSCANSERVICE - galimybė naudotis 3D skenavimu visiems profesionalams

Sparčiai vystantis 3D skenavimo technologijai, atsiranda vis daugiau įvairių sričių specialistų, kurie patys žino, kaip turėtų būti nuskenuotas jų objektas, kad tai duotų didžiausią naudą. Jeigu 3D skenavimo darbai gali būti atliekami priimtinu terminu (“reikėtų pradėti rytoj” nėra optimalus terminas), mes galime pasiūlyti patrauklias kainas. 

3D skenavimo kaina

Gyvenamiesiems ir ofisų pastatams kaina nustatoma pagal skenavimo pozicijų skaičių:

100 nespalvotų skenavimo pozicijų – 650 Eur

1 skenavimo pozicijos kaina – 6,50 Eur

Kainos pavyzdžiai

  • Butas – dažniausiai apie 30 skenavimo pozicijų. Kaina apie 200 Eur;
  • Gyvenamas namas – dažniausiai iki 50 skenavimo pozicijų. Kaina apie 325 Eur;
  • Ofisas – apie 1000 kv.m ploto – 125 skenavimo pozicijos. Kaina apie 815 Eur. 

Dar pigiau?

Jeigu Jūsų projektas nėra skubus ir pasirašant sutartį nenumatome konkretaus laiko, kada atliksime skenavimą, galime Jūsų objektą įtraukti į darbų sąrašą ir nuskenuoti jį suplanavus daugiau objektų tame regione, bet ne vėliau kaip per 4 savaites.

Kaip vyksta skenavimas?

Orientacinės kainos pateiktos darant prielaidą, kad užsakymas nėra skubus. Jeigu atlikti skenavimą reikia geitai, tokią paslaugą galime suteikti, tačiau kaina bus didesnė.

Kiekvienam objektui mes naudojame skenerį, kuris yra tinkamiausias: greitas, tikslus arba kombinuoto metodo. Dažniausiai skenuodami nenaudojame sferų ar reflektorių – registravimą atliekame “cloud to cloud” taip paspartindami darbus objekte.

Ar registravimas įskaičiuotas į kainą?

Taip, duomenų apdorojimas papildomai nekainuoja – pateiktos kainos yra už galutinį produktą. Kitaip tariant, mes nuskenuosime, apjungsime vientisą 3D taškinį modelį ir pateikiame jums reikalingu formatu.

Kas neįskaičiuota į kainą?

Papildomi matavimai, tokie kaip kontrolinio tinklo sudarymas ar GPS matavimai nėra įskaičiuoti į kainą.

Taip pat į kainą neįskaičiuotos kelionės išlaidos objektams, esantiems toliau nei valandos kelio atstumu nuo Vilniaus. Kelionės išlaidos gali sudaryti papildomus 80-100 Eur.

Kas lemia 3D skenavimo kainą?

  • Lazerinio skenerio kokybė – mes dirbame tik su kalibravimo sertifikatus turinčia aukščiausios klasės įranga;
  • galutinio produkto kokybė;
  • programinės įrangos, naudojamos duomenų apdorojime, kokybė;
  • skenavimo darbų atlikimo terminai;
  • tiksli informacija apie objektą, padedanti tiksliai įsivertinti darbų apimtis – todėl mūsų užklausos forma gana išsami.

Darbų kaštai ir jų optimizavimas

Aukščiausios klasės skenerių įsigijimas reikalauja didelių investicijų. Tačiau skenerio įsigijimas nėra vienintelės išlaidos: papildomai kainuoja techninė priežiūra, įsigyjama programinė įranga, reikalinga duomenų apdorojimui, ir periodiškai atliekamas skenerių kalibravimas. Gali pasirodyti, kad 3D skenavimas turėtų būti labai brangus. Bet taip yra tik tada, jei darbai planuojami nesistengiant optimizuoti kaštų. Užtikrinant tolygų įrangos apkrovimą, optimizuojant logistiką ir “įdarbinant” skenerius maksimaliai, galima sumažinti darbų kainas. Dėl šių priežasčių mes ir galime pasiūlyti prieinamą kainą už aukščiausios kokybės lazerinio skenavimo duomenis.